Obrázky na přání

OBRÁZKY NA PŘÁNÍ

… Portréty …
… Svatební oznámení …
Přání k výročí, či narozeninám
Příní k narození miminka
Diplomy
atd

Nejraději kreslím děti a domácí mazlíčky, ale i celou rodinu zvládnu. Charakter postaviček je vždy lehce s nadsázkou. 100% podobu neslibuju. Ale nikdo si zatím nestěžoval 🙂 Přiložím do galerie ukázky svých výtvorů i s fotografiemi. Všechny mé postavičky jsou většinou tak trošku legrační, ale to už je můj rukopis 🙂
Hotový obrázek Vám dodám ve vysokém rozlišení v digitální podobě.
Obrázek Vám mohu nechat natisknout na: hrneček, tričko, jako obraz rovnou k zavěšení na tzv fotoplátno, plakát k zarámování do rámečku, oboje v různých rozměrech, nebo na textil, ze kterého pak ušiju tašku, polštářek, nebo rovnou celé povlečení 🙂 Možností je opravdu spousta.

Jak to funguje

Popíšete mi svou představu, jak byste si obrázek představovali, co by mělo být u postavičky nakresleno (zvířátka, oblíbené hračky, zájmy). Zašlete mi mailem fotografie. Já pak vyhotovím skicu tužkou na papír, pěkně po staru 🙂 ….. většinou je to tak trochu mazanina. Když se odvážím, tak vám ji ukážu, a nebo neukážu, ale řeknu, že obrázek zvládnu, a že se mohu pustit do práce. Pak si pošlu své platební údaje a následně obrázek dokončím. Tzn, nakreslím linie a vybarvím. Potom spolu obrázek doladíme…. barva pozadí, šatiček, nějaký nápis, barva očí, proužky, puntíčky, atd, atd …. 🙂 Podle toho, zda-li si budete přát, bezplatně, Vám připravím náhledy toho, jak by obrázek vypadal na tričku, hrnečku, na zdi, nebo jako polštářek….. Výstupem jsou digitlní data ve vysokém rozlišení, které Vám všechny elektronicky odešlu mailem, nebo přes úschovnu.

Ceník …. nekomerční využití

Cenu, termín a podklady doladíme detailně skrze e-mailovou komunikaci 🙂
Zde je orientační ceník.

Jedna postavička dle přiložené fotografie …..1500 Kč
2-3 postavičky dle přiložené fotografie ….. 2000 Kč
4-5 členná rodina dle přiložené fotografie …..2500 Kč

Ceník …. komerční využití

ceny dohodneme podle potřeby individuelně 🙂