O mně

O MĚ …

Jmenuji se Lenka Petráčková a odjakživa mě baví vše kolem kreslení, malování a tvoření rukama. Zkrátka cokoliv kreativního. 🙂
Nyní jsem tedy, asi ze všeho nejvíc, mamka tří neposedů, dvou kluků a holčičky, ale i tak se snažím stále kreslit, a jak děti odrůstají, pomalinku realizovat své nápady.

Moc bych si přála dostat svou tvorbu mezi lidi. Ať již na stěny dětských interiérů, do postýlek jako polštářky, tisky na trička, veselá přání, samolepky a jiné tiskoviny, rozverné hrnečky, praktické látkové tašky, nebo třeba autorské látky…. Právě textil mě vždycky hodně bavil. Látky, šití a vše kolem toho. Proto střední a vysoká škola textilní byly jasnou volbou. Kreativita mě provázela i během mých pracovních let. Navrhovala jsem dětský textil s veselými obrázky, nebo v další firmě ilustrované návody a jiné propagační materiály. Ilustrovala jsem učebnice matematiky pro první třídy, hry pro Český rozhlas a spoustu dalších výtvarných melouchů . 🙂 Pokusím se zde na těchto stránkách nabídnout své nápady. Snad se budou líbit.

0