Rubriky
Blog

Vánoční polštář :-)

A tohle jsem vyrobila našemu taťkovi (manželovi, jen to slovo moc nemusím 🙂 ) k Vánocům. Je to opravdicky velký Polštář, o rozměrech 90×70 cm. Bylo to překvápko. Velký polštář si přál. Máme doma jen malé, protože mi přišly jaksi estetičtější a tak i ty velké polštáře padly za oběť, byly rozšmikány a přešity na malé. Estetika především 🙂
Náš taťulda je vášnivý cyklista, tak je hlavním motivem obrázku, dále jsou tam naše tři děti, a i já jsem se tam vyobrazila 🙂 …. sice nejsem moc vidět, ale nevadí. Kdo mě najde? ….. Jojo, lítám kolem Ještěda na padáku. Dále je tam vyobrazena naše oblíbená hospoda na Pláních pod Ještědem. Ta nesměla chybět. Tam se podává vrcholová odměna.
A tak vznikl nejprve nápad, pak náčrtek, pak obrázek, pak látka a pak výroba polštáře s příběhem. Nejhorší na celém projektu bylo plnění sypku (to je ten vnitřek polštáře) peřím. Zavřela jsem se do sprcháče, rozšmikala dva malé polštáře (co již dříve byly jeden velký 🙂 ) a plnila vydolovaným peřím nový velký polštář…… Brrrrr. už nikdy víc…. ten sypek! Polštář s příběhem určitě zas bude.

Joooo, radost byla veliká 🙂 Už je do něj pilně funěno.

0